Плоди річної діяльності центрів освіти дорослих Яворівщини

7 грудня 2016 року відбулась конференція за підсумками річної діяльності мережі Центрів освіти дорослих Яворівщини, що діють на базі бібліотек, будинків культури та закладів освіти. Те, що бачили і чули учасники вражало.

За словами, цифрами і світлинами стоять конкретні позитивні справи активності громад: закладено парк у Черниляві; створено ландшафтний дизайн і художнє оформлення парку в Оселі; виготовлено виставку портретів громади у фотографіях у Дубровиці; облаштовано вічеву площу ім. М. Вербицького в Завадові; створено сучасний музей у Новояворівську.

15319196_1623452891281993_8575447840399920117_nТакож цікаво презентували діяльність керівники бібліотек, які цьогоріч не були в проекті, але здійснювали діяльність як ЦОД. Було цікаво, корисно і надихаюче. Учасників конференції вітали голова ГО «Гостинець» Наталія Косик, завідувач науково-методичного відділу Львівської ОУНБ Олену Шматько, начальник управління соціального захисту Яворівщини Уляна Ганусяк, голова міста Василь Муравель, керівник Яворівської РДА Орест Хлян.

Конференція проводилась у рамках Проекту “Громадянська освіта запорука успішного розвитку громад”, що виконується Товариством краєзнавців Яворівщини “Гостинець” за підтримки Представництва DVV International в Україні у партнерстві із Яворівською районною державною адміністрацією і Яворівською районною радою.

Переглядів: 371