Пластуни Яворівщини передали військовослужбовцям 24 ОМБр імені короля Данила Вифлеємський вогонь миру

Напередодні Різдвяних свят пластуни Яворівщини передали військовослужбовцям 24 ОМБр імені короля Данила Вифлеємський вогонь миру.

Традиційно на Різдво скаути з усього світу передають Вифлеємський вогонь з країни в країну.

Вифлеємський вогонь постійно горить у Вифлеємі, в яскині, місці народження Ісуса Христа, як спомин про прихід на землю Христа - нашого Спасителя - котрий є символом Любові і Миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає сил, сподівання і надію.

Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю. Крім того, вогонь заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, що перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.

Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану - до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю.