Нагородження матерів-героїнь Яворівського району

Сьогодні, 15 січня 2019 року в РНД «Сокіл» відбулось нагородження матерів-героїнь Яворівського району, яких нещодавно відзначено на державному рівні.  Виконали приємну місію, вручили заслужені нагороди та подарунки, голова райдержадміністрації Ігор Самардак та голова районної ради Володимир Сичак.

Вітаючи матерів-героїнь з присвоєнням почесного звання України «Мати-героїня», керівники району побажали Галині Дроцик (с Старичі , 5 дітей), Марії Колотило (с Новоявоворівськ ,5 дітей), Олександрі Лопотяк ( с Новояворівськ , 5 дітей), Любові Павлик (с Новини, 5 дітей), Наталії Рис (с Смолин , 5 дітей) побільше хороших світлих днів у їхньому житті, довголіття, благополуччя, родинного тепла та радості від дітей.

Також свої нагороди отримає Галина Борова (смт Немирів)

Нагадаємо: Президент Петро Порошенко підписав Указ № 416/2018 від 7 грудня 2018 року «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня». До відзначення представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.
#НАГОРОДЖЕННЯ_МАТЕРІВ_ГЕРОЇНЬ