Начальник Яворівської РВА проінспектував готовність модульного містечка у с. Бортятин до відкриття

Сьогодні, Ярослав Коминський оглянув завершення будівництва модульного містечка для внутрішньо переміщених осіб у с. Бортятин Судововишнянської міської ради Яворівського району.

Зокрема, очільник району проінспектував готовність об'єкта до відкриття, оглянув умови, в яких проживатимуть матері з дітьми. Крім цього, оглянули територію для перспективи будівництва інших модульних містечок.
«Звичайно ніщо не замінить рідний дім, але модульне містечко надасть внутрішньо переміщеним особам надійний прихисток та комфортні умови для проживання. Дякую Львівській обласні військовій адміністрації на чолі з начальником Максимом Козицьким, Судововишнянській міській раді на чолі з головою Зеновієм Фольтовичем, нашим закордонним партнерам за дуже необхідну сьогодні допомогу. Зазначу, це не останній проєкт у нашому районі, плануємо відкриття модульних містечок і в інших громадах. Дякую усім за спільну працю задля єдиної мети - перемоги!» - говорить начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський
Зазначимо, ініціатором будівництва модульного містечка виступила Львівська обласна військова адміністрація за підтримки благодійних міжнародних фондів США, Австралії та Нової Зеландії. Містечко розташоване в с. Бортятин Судововишнянської територіальної громади.
Тут знайдуть свій дім 50 матерів з дітьми, які були вимушені покинути власні помешкання через активні бойові дії. У будинках є всі умови для проживання: кухні, санвузли та душові кабінки. Санвузли та душові розташовані безпосередньо в будівлі, де знаходяться кімнати. Це зручно та практично.

До кінця відкриття залишилося будівництво очисних споруд.

Переглядів: 0