Начальник ВА Ярослав Коминський привітав колективи Яворівської школи мистецтв їм. М.Вербицького та Новояворівської школи мистецтв з нагоди 50-й та 65-й ювілею від дня заснування

Начальник ВА Ярослав Коминський привітав колективи Яворівської школи мистецтв їм. М.Вербицького та Новояворівської школи мистецтв з нагоди 50-й та 65-й ювілею від дня заснування.

За високий професіоналізм, багаторічну плідну працю, популяризацію музичного мистецтва та творче виховання талановитих учнів Яворового краю та з нагоди відзначення ювілеїв очільник району нагородив грамотами та подарунками.

Цього року цих два заклади відзначають 50-й та 65-й ювілеї від дня заснування.
Новояворівська дитяча школа мистецтв святкує свій 50-й ювілей з дня заснування. Понад 600 учнів, які навчаються на фортепіанному, струнносмичковому, народному, духовому, музично-теоретичному і образотворчому відділах. Близько 50 призових місць на фестивалях та міжнародних і всеукраїнських конкурсах. Навчальний процес здійснює 56 викладачів. З кожним роком колектив школи поповнювався обдарованими фахівцями-музикантами, які залишили добрий слід на ниві виховання майбутніх спеціалістів по класу різних музичних інструментів і просто людей, які назавжди закохалися в музичне мистецтво.
Яворівська дитяча школа мистецтв ім. М. Вербицького відзначає 65-й ювілей з дня існування. В школі навчається понад 300 учнів на фортепіанному, оркестровому, народному, вокально-хоровому, образотворчому відділах. Навчальний процес здійснює 35 викладачів, з них 28 викладачів випускники школи. Учні школи бере участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних конкурсах, де займають призові місця. Щороку шкільні художні дитячі та вчительські колективи беруть участь у виїзних концертах міста, району, області. Цього року учні школи відвідали Швейцарію, де презентували та популяризували українську музику, зокрема твори відомої композиторки уродженки Яворова Богдани Фільц.

"Щиро радію творчим успіхам надзвичайно працьовитої молоді Яворівщини. Пишаюсь, що маємо так багато талановитих і здібних людей поруч. Переможемо на всіх фронтах" , - говорить Ярослав Коминський

Переглядів: 1