На Яворівщину прибув Вифлеємський вогонь миру

Сьогодні, 4 січня 2022 року на українсько-польському кордоні Грушев-Будомеж поляки урочисто передали пластунам Яворівського осередку НСОУ "Пласт" Вифлеємський вогонь миру.

Участь в заході взяли голова Яворівської райдержадміністрації Ярослав Коминський, голова Яворівської районної ради Микола Романюк, депутати Верховної ради України Павло Бакунець, голови територіальних громад району, пластуни Яворівського осередку НСОУ "Пласт" та почесні представники Республіки Польща.

Церемонію передачі Вифлеємського вогню миру благословили римо-католицькі, греко-католицькі та православні священники.

Представники влади вручили юним учасникам цієї духовної події різдвяні солодкі подарунки, а священники різних конфесій благословили їх та їхні родини на щасливе та мирне життя.

"Щиро дякую юним пластунам Яворівщини за Вифлеємський вогонь, який принесе світло і добро в наші домівки. За те, що, з року в рік ви продовжуєте традицію. Бажаю вам добра, радості, Божої опіки у ваші домівки і веселих Різдвяних свят" - говорить Ярослав Коминський

На завершення на українсько-польському кордоні люди різних національностей, віросповідань, тримаючи в руках свічки та лампадки з Вифлеємським вогнем, дружно помолилися за мир в Україні, за спокій в серцях працьовитого, доброго й порядного нашого народу, за найскоріше повернення з фронту додому мужніх захисників Вітчизни.

Зазначимо, вже 22 роки триває традиція передачі Вифлеємського вогню, який люди запалюють на Святу Вечерю.

Також на завершення голова районної державної адміністрації Ярослав Коминський спільно з пластунами Яворівщини передали вогонь миру для наших військових 24 ОМБр, аби зігріти їх серця теплом Вифлеємського вогню.