НА ЯВОРІВЩИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯ УКРАЇНИ – СЕРГІЯ КАРАБІНА

Пам'ятаємо своїх Героїв, хто життя відав за мир та спокій своєї батьківщини.

29 січня 2022 року минає сьома річниця смерті Героя України – Сергія Карабіна.

Довідка: Народився Сергій 16 грудня 1983 року в смт Гоща Рівненської області. У 1984 році пішов до садочка в ясельну групу містечка Гоща.

У 1985 році батьки Сергія переїжджають на Львівщину до міста Новоявірськ, де маленький Сергій відвідує місцевий садочок.

У 1990 році Сергій Карабін навчався в загальноосвітній школи №1 м. Новояворівськ. У 1996 році сім’я знову повертається в Гощу, де Сергій навчається у загальноосвітній школі №1 смт Гоща.

У 2000 році юнак закінчує школу і вступає до Львівського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту, аби здобути професію провідника дальнього слідування поїздів.

Згодом, у 2001 році Сергія призивають на строкову службу до міста Мукачева, по закінченні служби молодий спеціаліст повертається працювати на Львівську залізницю.

Відчуваючи в серці патріотизм та любов до України, Сергій Карабін вже у березні 2014 року пішов добровольцем в зону АТО. Сергій став солдатом – вогнеметником 81-ї аеромбільної бригади. Був в оточенні, допомогли вибратися волонтери. Згодом, перебуваючи у десятиденній відпустці, він отримав від гощанських волонтерів бронежилет.

Проте долі не оминути, під час чергового обстрілу осколок граду запав за бронежилет, розірвавши грудну клітку.

Сергій Карабін загинув 29 січня 2015 року під час виконання бойового завдання в селі Водяне Ясинуватського району Донецької області( с. Водяне за кілометр від Донецького летовища.)

Місце поховання: м. Новояворівськ, Яворівський район, Львівська область.

12 липня 2015 року Карабіна Сергія Ігоровича нагороджено медаллю Почесний громадянин міста Новояворівськ (посмертно).

Указом Президента України № 270/2015 від 15 травня 2015 року, “За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Переглядів: 40