НА ЯВОРІВЩИНІ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯ УКРАЇНИ – МАР’ЯНА КОРЧАКА

Сьогодні Мар'яну Корчаку, воїну-добровольцю другу "Хитрому" виповнилося б 26 років.

Вічна слава воїну, який честю та правдою захищав терени своєї Батьківщини і загинув смертю Героя України.

Поминальні заходи розпочались з молитовного богослужіння в місцевому храмі, після проведення панахиди біля могили героя у рідному смт Шкло.

Цього дня, голова Яворівської районної державної адміністрації Ярослав Коминський, начальник відділу правового забезпечення та роботи із зверненням громадян Яворівської районної ради Володимир Флис, родичі, друзі та земляки спільною молитвою, покладанням квітів та запаленими лампадками вшанували світлу пам’ять загиблого Героя.

Сьогодні ми разом зі всією Україною схиляємо голови перед Героєм, який поліг на захисті української державності та ще раз усвідомлюємо, якою ціною нам дається мир у країні.

Також присутні спільною молитвою вшанували  пам'ять Героя України - Богдана Слободи та всіх Героїв України, які життя відали за мир та спокій своєї Батьківщини.

Довідка: Мар'ян Корчак ( "Хитрий") народився 6 вересня 1995 року в смт Шкло, що на Львівщині.

Був троюрідним братом відомого журналіста Георгія Гонгадзе.

У 2016 році приєднався до Національно-Визвольного Руху "Правий сектор". Влітку цього ж року, у складі 1-ї ОШР ДУК ПС, відправився на фронт.

25 травня 2018 року, в результаті артилерійського обстрілу українських позицій друг «Хитрий» загинув. У нього залишилися батьки, брат і сестра.

Переглядів: 30