На Яворівщині вшанували пам’ять Герою Івану Вахулі та Юрію Позуру

На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок.

Ми низько схиляємо голову перед Героями, котрі віддали життя та мужньо боролися за рідну землю, не покладаючи рук у тилу, щоб допомогти у перемозі.

Сьогодні Івану Вахулі виповнилося б 53 роки, а Юрію Позуру - 40 років. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. З метою увічнення громадянської й національної відваги, сили духу і стійкості громадян голова райдержадміністрації Андрій Шумський; заступник голови райдержадміністрації Назар Сойко; директор Яворівського районного територіального центру соціального обслуговування Мирослав Боднар; директор Яворівського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Віталій Байда і родичі  Героїв спільно помолились  та запалили свічки щоб гідно вшанувати пам'ять про них.

Довідка: Іван Васильович Вахула (народився 15 січня 1967 року — помер 28 серпня 2014 року) — молодший сержант Збройних сил України.

Був людиною, що вірила, прислуговував у місцевій церкві, у селі Старий Яр, що на Яворівщині. Як кажуть сусіди, мав «золоті руки» і всім допомагав. Подружжю Бог дітей не дав, дружина здавна подалася на заробітки до Італії, звідки її роками не вдається чути. До війни їздив на заробітки, довгий час був на Майдані під час Революції гідності.

На фронт пішов добровольцем, у військкоматі до 10 разів відмовляли за віком. З 24 травня 2014 року — старший сержант, командир відділення 24-ї окремої Залізної механізованої бригади.

Загинув у боях за Георгіївку.

Без Івана залишились мама, старший брат та дві сестри.
Похований у селі Старий Яр 3 вересня 2014 року.

Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Позур Юрій Сергійович 15.01.1980-07.12.2018 рядовий померлий мобілізований учасник АТО

Вічна пам’ять і шана всіх, хто поклав життя за Україну.

Переглядів: 9