На Яворівщині відзначили День Соборності України під гаслом ми – єдині!

Вчора, 22 січня, в Україні відзначали День Соборності. У цей день 104 роки тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

З цієї нагоди у всіх громадах району відбулися урочисті заходи, де жителі дзвінко колядували та молились за мир і перемогу в Україні.

Зокрема у Новояворівській громаді, цієї неділі, 22 січня, з нагоди Дня Соборності України всіх в затишному залі ПК «Кристал» зібрала вона, її величність пісня, яка не звучить сама по собі, а яку доносять, поширюють, вселяють в серця прекрасні виконавиці, чудові талановиті українки і заслужено визнані люди, яких об’єднав у собі народний жіночий вокальний ансамбль «Горлиця».

Судововишнянська Територіальна Громада молилася за перемогу, а центром міста відбувся парад вертепів від талановитої молоді с.Дмитровичі, с.Дидятичі, с.Малі Мокряни та м.Судова Вишня, які демонстрували неймовірні вистави народження Ісуса Христа поєднуючи з подіями сьогодення.

Учора у залі Культурно-мистецький центр "Сокіл" мешканці Яворівської громади разом колядували та відзначали День Соборності. Тринадцять творчих колективів з Немирова, Нагачева, Завадова, Віжомлі, Рогізно, Старого Яру, Краківця та Яворова представляли глядачам феєричні вистави, присвячені народженню Христа, відтворювали старі та сучасні колядки. Усім залом молилися за мир і перемогу нашої України.

У Шегинівській громаді відбулася Різдвяно-благодійна феєрія "Нехай світ увесь почує, Україна колядує!" на підтримку ЗСУ. Завдяки небайдужим жителям громади вдалося зібрати 28 тисяч на потреби захисників України.

У Мостиській громаді урочиста академія «Ти у нас єдина», пройшла в Народному домі міста Мостиська, яка нагадала кожному глядачеві, що соборність та незалежність є святими для українця!

Як зазначив начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський - ми сильні і незламні, бо під надійним захистом Бога і з нами правда та мужні Воїни ЗСУ.

Слава Україні!Слава ЗСУ!

Переглядів: 2