На Яворівщині відбувся тренінг психологічної підтримки для внутрішньо переміщених осіб

На Яворівщині відбувся тренінг психологічної підтримки для внутрішньо переміщених осіб

Сьогодні, 15 листопада в консультативно-координаційному центрі при Яворівська районна державна адміністрація відбувся тренінг «Пошук власного ресурсу. Перезавантаження» для внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Яворівського району. Провела тренінг Стадник Олена Вікторівна, завідувачка кабінету "Навчально-методичний центр практичної психології" Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та в.о.начальника відділу освіти Яворівської РВ Оксана Майхер .
Також до заходу долучився начальник Яворівської РВА Ярослав Коминський , який привітав присутніх та подякував за можливість розділити свій психологічний стан з психологом та обмінятись досвідом один з одним, адже кожен із них змушений був покинути свої домівки через воєнні дії рф на території України.
«Війна змінила життя українців. Кожен так чи інакше зіштовхнувся з наслідками для здоров’я, спричиненими травматичними подіями. На території нашого району проживає багато переміщених осіб, нам важливо, щоб кожен з них відчував безпеку та спокій» - говорить Ярослав Коминський
Мета заходу: охарактеризувати психологічні ресурси особистості, стимулювання учасників до самоаналізу, до усвідомлення необхідності пошуку ресурсного стану, відкрити в собі енергетично сильні сторони особистості.

Відтак учасників заходу взяли участь у практичних заняттях, де навчили оцінювати свої переживання та стан й віднайти ресурси для свого відновлення.

Переглядів: 0