На Яворівщині відбувся благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ

На Яворівщині відбувся благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ

Сьогодні, 14 травня, на території Івано-Франківська селищна рада проходив велотуристичний пробіг під гаслом «Крутимо кілометри заради перемоги України».
Відтак учасники події подолали маршрут від Жовкви до відпочинкового осередку Яворівського нацпарку у селі Верещиця та проїхали українською частиною «Центрального велосипедного маршруту «Розточчя», протяжністю майже 45 км, що облаштований в межах Міжнародного проєкту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони».
Захід відбудеться під патронатом Управління туризму та курортів Львівської ОДА, Львівської обласної федерації велосипедного спорту, Яворівський національний природний парк, за сприяння Жовківської та Івано-Франківської ОТГ, а також за участі польських колег.
Також привітав учасників перший заступник голови Яворівська районна державна адміністрація Володимир Дзюнька та побажав легкого пробігу задля великої перемоги.

“Дякую Богу та ЗСУ за спокійні дні, які дають можливість проводити благодійні заходи задля перемоги України. Сьогодні вкотре переконуюсь в єдності нашого народу, які готові на все, задля спільної мети. Бажаю вам усім легкого пробігу та хорошого настрою”, - додає Володимир Дзюнька

Переглядів: 3