НА ЯВОРІВЩИНІ ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО 32-РІЧНИЦІ ВИВОДУ ВІЙСЬК З АФГАНІСТАНУ

7 лютого 2021 року ветерани "Афганці" Яворівщини, члени Яворівської організації Української Спілки ветеранів Афганістану, в черговий раз відвідали місця поховань побратимів загиблих в Афганістані.

А саме: Андрій Калитка село Страдч;
Мирон Гуль село Жорниська; Михайло Виздрик село Кам’янобрід; Зиновій Середа село Мужиловичі; Іван Кіт село Передвір’я; Роман Курляк село Калинівка; Михайло Дудик село Залужжя; Ярослав Бубняк село Старичі; Ігор Гринник місто Новояворівськ
Цього ж дня спільно з отцем Іваном Ревуцьким капеланом Яворівської РО Української спілки ветеранів Афганістану та отцями місцевих парафій відслужили панахиди за загиблими в Афганістані, Героями Майдану та загиблими земляками на сході України.
Заходи відбулися до 32 - річниці виводу військ з Афганістану.
Варто зауважити, Яворівська райдержадміністрація спільно з районною радою закупила квіти та лампадки для могил загиблих у війні в Афганістані та новітнім Героям завдяки районній програмі.
Для довідки: 15 лютого 2021 року минає 32 роки, як в Афганістані закінчилася десятилітня військово-політична спецоперація Радянського Союзу, участь у якій взяли 160 375 військовослужбовців – вихідців з України, 3 360 з яких – загинули, 72 – пропали безвісти, 3 560 – стали інвалідами.

Афганська кампанія залишила невиліковну рану у душах та серцях тих, хто пройшов вогненними гірськими стежками, хто втратив друзів, синів чи батьків.