На Яворівщині відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятівника!

Запобігти! Врятувати! Допомогти! – ці слова є девізом вашої служби, який засвідчує гуманність та жертовність вашої професії.

Сьогодні, 17 вересня в РНД «Сокіл» відбулися урочисті заходи з нагоди Дня рятівника.
Привітати рятівників прибули голова Яворівської районної державної адміністрації Ярослав Коминський; голова Яворівської районної ради Микола Романюк та голови територіальних громад Яворівського району.
За відмінне виконання службових обов’язків, значний внесок у ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей та з нагоди відзначення Дня рятівника очільники району вручили почесні грамоти районної державної адміністрації та районної ради та цінні подарунки.
«Відзначення професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій — людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Висловлюю щиру вдячність усім рятувальникам Яворівщини за врятовані життя, самовідданість та самопожертву під час виконання службового обов’язку» - говорить голова Яворівської райдержадміністрації Ярослав Коминський.

На завершення заходу для винуватців свята лунали музичні привітання та бурхливі оплески з залу.

Переглядів: 9