НА ЯВОРІВЩИНІ В СМТ ШКЛО ВІДКРИЛИ НОВИЙ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

20 липня відбулось офіційне відкриття майданчика зі штучним покриттям в селищі міського типу Шкло Яворівського району.

Довкола спортивного об'єкта змонтували огорожу та освітлення, виконали благоустрій території.

"Завжди приємно щось відкривати, особливо коли це щось нове і гарне. На прикладі цього майданчика, ми точно не говоримо про професійний спорт, ми говоримо про можливості формування здорової, спортивної нації. Ми переконані, що саме на таких майданчиках наші діти будуть активно проводити своє дозвілля. Надзвичайно приємно, що є чітка співпраця як органів місцевого самоврядування так і органів влади. Я щиро переконаний, що ще не один такий майданчик будемо спільними зусиллями відкривати!", - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Будівництво майданчика розпочали торік у межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на період до 2021 року у 2020 році. З обласного бюджету на цей об‘єкт скерували 650 тисяч гривень, ще понад 1 мільйон 680 тисяч громада профінансувала самотужки.

Львівська обласна державна адміністрація Управління молоді та спорту Львівської ОДА Яворівська районна державна адміністрація Яворівська районна рада Відділ культури, молоді та спорту Новояворівської міської ради Шклівський старостинський округ Новояворівської міської ради Шклівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. М. Корчака

Переглядів: 1