НА ЯВОРІВЩИНІ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Професія ветеринарного лікаря – найдавніша, найблагородніша і шанована в усі часи. Вона ж – одна з найскладніших, оскільки вимагає крім професіоналізму – фізичної сили, самовіддачі, чуйності до своїх пацієнтів, усвідомлення глибокої відповідальності за здоров’я не тільки тварин, а й суспільства.

Сьогодні, 7 серпня, відбулося нагородження працівників ветеринарної медицини району до Дня працівників ветеринарної медицини.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята Дня працівників ветеринарної медицини перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Денега, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Дзюнька та голова районної ради нагородили грамотами та цінними подарунками працівників ветеринарної медицини району.

«Професія, якій ви присвятили своє життя – одна з найнеобхідніших у нашому суспільстві. Від вашої невичерпної енергії, міцних знань і вмінь та наполегливості значною мірою залежить забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва і охорони довкілля, життя наших домашніх улюбленців та свійських тварин. Бажаю Вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!» - говорить Віталій Денега