На Яворівщині для внутрішньо переміщених дітей відбувся проєкт психологічної підтримки “Поруч” 

На Яворівщині для внутрішньо переміщених дітей відбувся проєкт психологічної підтримки “Поруч" 

14 червня, на спортивному майданчику у с. Терновиця Новояворівської громади відбувся проєкт психологічної підтримки "ПОРУЧ".

60 дітей віком від 7-ми до 12 років з них 23 учасники внутрішньо переміщені особи з Краматорська, Слов'янська, Києва, Бучі, Маріуполя, Харкова, Запоріжжя взяли участь у заняттях.

Серед місцевих дітей були присутні діти з багатодітних, малозабезпечених сімей, позбавлених батьківської опіки. У більшості - батьки ветерани АТО, ООС, які й зараз боронять нашу державу на східних кордонах.

Також разом з дітками активно брали участь у рухливих іграх їхні батьки. Найактивніші гості отримали футбольне взуття, форму та інвентар.

Відновлення через спорт – це новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ - "ПОРУЧ", який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни. ПОРУЧ передбачає роботу груп психологічної підтримки, арттерапія, майстер-класи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття.

Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд "Розвиток футболу України" у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду.

Дякуємо ЮНІСЕФ, Міністерству освіти і науки України, УАФ, благодійному фонду "Розвиток футболу України, Дитячому фонду УЄФА за те, що обрали Яворівщину для реалізації проєкту, що допомагає юним спортсменам отримати хвилини щастя та радості у не простий для України час.

 

 

Переглядів: 0