Для внутрішньо переміщених дітей рятувальники Яворівщини провели свято безпеки

Вчора, у м. Новояворівську рятувальники Яворівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей влаштували свято безпеки для маленьких українців, які тимчасово переміщені з тих областей, де зараз ведуться активні бойові дії і знайшли прихисток тут на території.

На стадіону Новояворівського вищого професійного училища створили справжнє свято для дітей, щоб вони хоч трошки забули, про усе пережите ними у такому ще маленькому віці.
Зокрема, рятувальники 53-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Новояворівськ розповіли присутнім про діяльність пожежно-рятувальної служби Яворівщини, а також про професію пожежного-рятувальника та продемонструвати техніку й спорядження, що мають на озброєнні.

Фахівці ДСНС надали можливість усім бажаючім приміряти елементи бойового одягу вогнеборців та загасити умовну пожежу. Також, діткам вручали тематичні листівки, зокрема і з правилами пожежної безпеки.