На Яворівщині освятили пам’ятник загиблому учаснику АТО Ігореві Лехмінку

29 жовтня, в Яворові відбулось урочисте відкриття і освячення надгробного пам’ятника загиблому учаснику антитерористичної операції, бійцю добровольчого батальйону міліції спеціального призначення «Львів», прапорщику міліції  Ігореві Лехмінку.

Розпочались урочистості Службою Божою у храмі Успення  Пресвятої Богородиці, опісля усі присутні відправились на цвинтар до могили героя України.

В заході взяли участь голова райдержадміністрації Орест Хлян, заступник голови районної ради Володимир Мацелюх,  міський голова  Павло Бакунець,  родичі та близькі загиблого, духовенство, громадськість міста та бойові побратими.

Священослужителі провели поминальну панахиду та освятили пам’ятник.

Присутні схилили у жалобі голови і вшанували пам’ять  захисника України, який загинув в боротьбі за рідну землю хвилиною мовчання.

На завершення відбулося покладання квітів на могилу полеглого Героя.

Залишаючи по собі світлу пам'ять, Ігор Лехмінко буде прикладом патріотизму та мужності для багатьох прийдешніх поколінь.

Довідка:

Ігор Ігорович Лехмінко 18.11.1973р.  – прапорщик Міністерства внутрішніх справ України, доброволець, з серпня 2014-го – міліціонер, батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів».

13 лютого 2015 року загинув у бою в Дебальцевому. Вдома залишилися батьки, дружина, син Юрій. З почестями поховали героя на Львівщині в рідному Яворові 28 березня 2015 року.

Указом Президента України № 316/2015, від 8 червня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Ігор Ігорович Лехмінко був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Переглядів: 1 064