НА МОГИЛІ НОВІТНЬОГО ГЕРОЯ БОГДАНА СЛОБОДИ ОСВЯТИЛИ ПАМЯТНИК

У неділю, 18 жовтня, у смт Шкло відбулось відкриття і освячення пам'ятник Новітньому Герою України Богдану Слободі.
Наш Герой жив й загинув в ім’я України, ніколи не буде забутий. Його мужність, відвага і нескореність духу залишаться прикладом для сучасних і наступних поколінь.
Відкриття пам'ятника розпочалася з молитви.
Участь у заході також взяли голова райдержадміністрації Юрій Шпак та голова районної ради Володимир Сичак.
На завершення присутні поклали квіти та запалили лампадки до пам'ятника Богдана Слободи та Мар'яна Корчака
Довідка: Слобода Богдан Іванович — військовослужбовець 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України, лейтенант.
Народився 13 травня 1997 року в місті Новояворівськ Яворівського району Львівської області. У 2014 році закінчив загальноосвітню школу селища міського типу Шкло Яворівського району.
З 2014 року в Збройних Силах України. У 2018 році закінчив факультет бойового застосування військ Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (місто Львів).
З 2018 року проходив військову службу у 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А1556, місто Мукачево Закарпатської області).
Брав участь в операції об‘єднаних сил на сході України.
7 березня 2019 року лейтенант Слобода загинув від кульового поранення, яке отримав в Донецькій області в районі проведення операції об‘єднаних сил.
9 березня 2019 року похований на кладовищі селища міського типу Шкло Яворівського району.
Залишились батьки.
Герої не вмирають, допоки живе пам'ять про них!