Ми пишаємося Вами.”Обдарованість року – 2017″ в Яворівській РДА.

17 травня у Яворівській РДА відбулося свято "Обдарованість року – 2017", з врученням грошових винагород в сумі 29800 грн 68 найкращим учням  загальноосвітніх шкіл Яворівського району, які перемогли в обласних конкурсах, олімпіадах а також їх педагогів відзначили грамотами. Переможцям і учасникам всеукраїнських олімпіад встановлено стипендію .

Нагороди за перемогу в обласних конкурсах вручали голова Яворівської районної державної адміністрації Орест Хлян, голова районної ради Володимир Сичак, начальник відділу освіти Яворівської РДА Михайло Дорош.

 Голова Яворівської РДА Орест Хлян привітав дітей з досягненням успіхів в їх навчанні, а ця нагорода є відзнакою їх праці, закликав приймати участь у різноманітних конкурсах та проектах для здобуття подальших перемог, а також очільник Яворівського району висловив вдячність педагогам, за їх мудрість, терплячість та постійну підтримку. Налагоджена, ефективна система виявлення, розвитку і підтримки обдарованих дітей слугує джерелом розквіту держави і підвищення її конкурентоспроможності.

Переглядів: 712