МІСТІ ЯВОРОВІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

💙Сьогодні, 27 червня, напередодні Дня конституції у місті Яворові відбувся святковий концерт з нагоди 25-ї річниці Дня Конституції України.

💛Участь у заході взяли керівник апарату Яворівської райдержадміністрації Ірина Кравчук, голова Яворівської районної ради Микола Романюк, голова Яворівської міської ради Ігор Грабовський, громадські, культурні діячі, молодь та жителі Яворового краю.
💙З нагоди святкування 25 – ї річниці Дня Конституції з вітальними словами до всіх присутніх звернулися керівники району. Привітали всіх з державним святом – Днем Конституції України та Днем молоді. Дякую нашим захисникам, які боронять кордони України від російського агресора. Побажали усім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, процвітання нашій Незалежній Україні.
💛Присутні спільно помолились за мир злагоду в Україні та виконали Державний Гімн України.

💙Опісля, концерт продовжився на літній сцені Народного Дому м.Яворова. Всі бажаючі долучились до флешмобу «Танцюй проти Covid-19».