Мешканців Яворівського району запрошують відвідати відкриття виставки “Я була зв’язкова”

Мешканців Яворівського району запрошують відвідати відкриття виставки “Я була зв’язкова"

Банерна виставка фотографій та автентичних розповідей учасниць національно-визвольної боротьби українців у ХХ столітті, які записав і впорядкував український історик й етнограф Євген Луньо, а також життєві історії Почесних союзянок Новояворівського осередку від Романії Торбич та Романа Жеплинського під назвою “Я була зв’язкова" Уривки історій жінок Яворівщини у повстанській боротьбі", присвячена героїчній боротьбі українок за Незалежність.

Мета виставки -  розповісти мовою світлин і народними оповіданнями про непрості долі жінок Яворівщини та їх роль в УПА.

"Глянувши у вічі тим юним дівчатам, які понад півстоліття тому віддали своє здоров’я і життя за наше майбутнє, прочитавши бодай одну життєву історію кожен зможе зробити власні висновки про усю драматичність та героїзм людських доль того складного періоду, про те, ким вони були й на яку пам'ять про себе заслуговують, про історію нескорених", - розповідають організатори заходу.

Відкриття виставки відбудеться в неділю, 23 жовтня, о 16:00 год у приміщенні фойє Палацу культури "Kристал" м.Новояворівськ.

У програмі виставки - благодійна кава та смаколики від соціального кафе БО "Дитячі Мрії" / " ГО"Регіна" та акустичний вечір повстанської пісні. Для вас співатимуть: Народний жіночий вокальний ансамбль “ГОРЛИЦЯ”, Svitankova UA, Оксана Канус Савчак, Михайло Цвик, Женя Карвацький, Ірина Сичак, Соломія Глинка, вихованці вокально-хорового відділу Новояворівської дитячої школи мистецтв (викладач Марія Фарійон).

Чекаємо всіх, кому небайдуже героїчне минуле української нації! Проєкт створено Новояворівським осередком Союзу Українок за фінансової підтримки Новояворівської міської ради.

Переглядів: 2