Маленькими кроками наближаємося до великої перемоги!

Жителі Яворівського району продовжують активно волонтерити та підтримувати наших захисників. У кожному населеному пункті територіальних громад району люди печуть, готують домашню випічку, власноруч виготовляють окопні свічки, маскувальні сітки, організовують благодійні ярмарки, турніри, концерти, колядують. Хтось власноруч готує та робить, а хтось – купує, аби допомогти військовослужбовцям.

До доброї справи долучаються як дорослі, так і діти, серед яких і внутрішньо переміщенні особи, які змушені були покинути свої домівки та знайшовши прихисток у нас на Яворівщині хочуть бути корисними і допомагати нашим захисникам наблизити перемогу.

«Маленькими кроками ми наближаємося до великої перемоги! Ми щиро віримо, що кожен з нас може допомогти нашим воїнам швидше подолати ворога та здобути перемогу. Хоч наш вклад не великий, але зроблений з любов’ю та теплом, яке ми хочемо передати на передову і тим підняти бойовий дух хлопців. Не перестаємо дякувати ЗСУ за їх надійний захист та героїзм. Віримо в Бога, віримо в ЗСУ та нашу перемогу!» - додають волонтери

Перемога близько - дякуємо усім, хто її наближає.

Слава Україні! Слава ЗСУ!