ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ НАГОРОДИЛА ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ РАЙОНУ

Вчора, 23 червня голова Яворівської районної державної адміністрації передав державним службовцям району вітання та нагородив почесними грамотами Львівської обласної державної адміністрації за  високий професіоналізм, ефективне виконання службових обов'язків та З нагоди Дня державної служби України.

Зокрема грамоти отримали начальник юридичного відділу Віра Доскоч, начальник відділу по роботі з пільговими категоріями населення управління соціального захисту населення Яворівської райдержадміністрації Любов Пазюк та старший державний інспектор Яворівської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Львівській області Віра Обух.

"На державних службовців покладено відповідальне завдання - забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Я твердо вірю, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства, забезпечення конституційних прав і свобод громадян" - Ярослав Коминський.

Довідково:

День державної служби встановлено в Україні у 2003 році Указом Президента і відзначається щорічно 23 червня у День державної служби Організації Об'єднаних Націй.