Хлопчик з Херсонщини Максим Зарічний передав окопні свічки для воїнів королівської бригади

Окопна свічка зроблена з дитячою любов’ю, яка гріє душу і серце кожного захисника і захисниці. Так підписав окопні свічки талановитий хлопчина з Херсонщини Максим Зарічний для воїнів 24 ОМБр.

Сьогодні Максимко з батьком передав понад 50 окопних свічок, які сам виготовляв та три акумулятори потужністю 100 та 140 кВт начальнику Яворівської РВА Ярославу Коминському для захисників нашої королівської бригади.

"Я пишаюсь знайомством з таким талановитим, добрим, свідомим українцем, з патріотичним духом та неймовірною любов'ю до своєї країни. Дякую Максимкові та кожному хто від початку війни і до тепер залишається надійним тилом для наших непереможних воїнів. Незламна нація, непереможної країни. Переможемо разом!" - додає Ярослав Коминський

Нагадаємо, Максимко Зарічний втікаючи від війни з Херсонщини разом з батьками, сестрою та родичами знайшли прихисток на території Яворівського району. Перебуваючи на Яворівщині, хлопець активно допомагав ЗСУ. Спільно з батьком він організовував сольні концерти населеними пунктами району. За три місяці йому вдалось зібрати близько 250 тисяч гривень на ЗСУ.