Керівництво району зустрілися з родинами Героїв Небесної Сотні

Сьогодні голова Яворівської районної державної адміністрації Ярослав Коминський спільно з о.Степаном Кобасярем церкви Різдва Пресвятої Богородиці м.Яворова, головою районної ради Миколою Романюком, заступником голови Яворівської ТГ Віталієм Денегою та керівником відділу культури ТГ Богданом Раделицьким зустрілися з родинами Героїв Небесної Сотні в переддень Дня Гідності та Свободи.

Під час зустрічі присутні обговорили питання соціального забезпечення та підтримку родичів загиблих, а також про належне вшанування пам’яті Героїв у День Гідності та Свободи.

"Звісно, ніщо не здатне компенсувати страшної втрати близької людини, та найголовніше, що ми можемо зробити - це пам’ятати про подвиг загиблих Героїв та оточити теплом турботи їх рідних" - наголошує Ярослав Коминський

На завершення голова райдержадміністрації та районної ради передали родинам міні копії дошок Герої України Герой Небесної Сотні.

Варто зазначити, про те що 11 грудня цього року відбудеться відкриття дошки у с. Старий Яр Роману Варениці, тому керівництво району з родинами обмінялись думками щодо гідного проведення даного заходу. Також обговорили відкриття дошки Роману Сенику, яке планується 25 січня в день народження Героя.

Довідково: 21 листопада, початок о 10:00 год у м. Львів, вул. Мечникова, Личаківське кладовище: поле почесних поховань № 67 відбудуться заходи вшанування учасників Революції Гідності з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи. Також у храмах проведуть панахиди за загиблими та молебні за Україну.

Переглядів: 0