Керівництво району привітали жительку Яворівщини з 100-літтям.

100 років — дарунок від Бога! Поздоровити іменинницю Ганну Олексіївну Кузьмич до її хати завітали заступник голови Яворівської райдержадміністрації Назар Сойко, сільський голова с.Верблян Володимир Була, директор Яворівського районного територіального центру соціального обслуговування Мирослав Боднар, родичі іменинниці та односельці привітали ювілярку, подякувала за нелегку працю, витримку в часи голодоморів, воєнного лихоліття та післявоєнної відбудови.

Заступник голови райдержадміністрації передав щирі вітання й від голови районної державної адміністрації Андрія Шумського. Іменинниці вручили цінний подарунок, солодощі та квіти, а також надано одноразову грошову допомогу.

У святковий день лунали побажання міцного здоров’я, бадьорості духу, сили, жаги до життя, а також миру, добра та щастя.

У свої 100 вона при світлому розумі та добрій пам’яті! Далеко не кожній людині вдається подолати столітній рубіж, а Ганна Олексіївна залишається при цьому самостійною, енергійною, відкритою та щирою.

Народилася Ганна Олексіївна 14.01. 1920 році в селі Дацьки Яворівського району, хоча ювілярка стверджує, що за словами мами, народилася під час збирання картопля, «потім зібрали капусту, трішки віддихнули, аж потім записали метрику».

В селянській родині було шестеро дітей. Батьки й старші діти з раннього ранку трудилися, заробляючи на хліб. Росла дівчинка красивою, розумною, працьовитою. Вийшла заміж за вдівця, який мав 3 дітей і спільно їх виховували. Працювала санітаркою. Ганна Олексіївна мала велику господарку і не могла сидіти без роботи. Коли їй зробили операцію (15 років тому) по видаленню грижі їй сказали, що нічого важкого не можна підіймати, однак ще двічі після цього їй зшивали шви, які розійшлися через недотримання рекомендацій лікаря і давали невтішні прогнози.

Однак вона була сильна духом і не збиралась вмирати. Ювілярка ділиться рецептом довголіття : «Це правильне харчування: дуже люблю капусту, пенцак (перловка), не вживаю алкоголю і до роботи «вогень».

Переглядів: 4