Казначейський оберіг “ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА” на теренах Яворівщини

17 травня 2017 року  в Яворівській райдержадміністрації  відбулась презентація карти «Вишивана моя Україна» – результат всеукраїнської акції Казначейства, приуроченої до 25-річчя незалежності нашої Батьківщини. Долучився до Всеукраїнської казначейської акції «Вишивана моя Україна» і працівники Яворівської районної державної  адміністрації

Ідея акції «Вишивана моя Україна» полягала в тому, що працівники територіальних органів ДКСУ власноруч вишиють карту нашої Батьківщини притаманними для кожного регіону орнаментами.

????????????????????????????????????

«Йдучи зі сходу на захід усіма регіонами нашої Батьківщини, акція «Вишивана моя Україна» ще раз засвідчила високий дух патріотизму, притаманний українському народу, поєднала всіх казначеїв незримою ниткою любові до рідної землі. Наразі рукотворний оберіг казначеїв подорожує Україною і вже побував у сотнях територіальних управлінь Державної казначейської служби, а разом із ним — «Літопис «Вишивана моя Україна» для внесення побажань та привітань всім колегам. І ми, сьогодні, в свою чергу передаємо своїм колегам Городоцькому  району» мовила Галина Гаращук

Змінюються часи. Змінюються покоління, їхні уподобання та погляди. Змінюється одяг і прикраси. Але залишаються віковічні традиції, які єднають нас з нашими пращурами.

Сподіваємося, що карта-оберіг, вишита з думками про мир та спокій, ніколи не змінить своїх кордонів і стане символом єднання та злагоди.

Для довідки

Вишита карта України символізує зв'язок поколінь, єдність українців, їх непереможне бажання бачити Україну квітучою, єдиною, соборною державою.

Започатковано цей творчий проект у серпні 2016 року з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. До магії створення карти долучилися всі області нашої держави. Кожен регіон вишиває притаманний його місцевості орнамент, передає з міста до міста  скарб, створений казначейською родиною.

Переглядів: 1 596