Голова Яворівської РДА передав сhallenge -естафету голові Яворівської районної ради

1 березня 2017 Яворівська РДА оголошено challenge -естафету читання віршів Т.Г.Шевченка, яка триватиме впродовж березня. Голова Яворівської райдержадміністрації передав естафету голові Яворівської районної ради Володимиру Сичаку.

Закликаємо підтримати естафету.

Тарас Шевченко для кожного свідомого українця – не просто народний поет, талановитий митець, а й національний пророк, апостол правди, заступник знедолених, провидець, великий патріот та один з найбільших революціонерів нашого народу. Адже справді майже кожна сторінка «Кобзаря» – це палкий заклик любити свій народ і край, пророчий осуд усякої неправди і неволі, рішучий осуд насильства, релігійного лицемірства і соціальної несправедливості. І хоч минає вже саме цими днями 203 роки від дня його появи на світ, а значущість цієї постаті та його слів абсолютно не зменшилася.