Голова райдержадміністрації Ярослав Коминський взяв участь у командно-штабному навчанні “Об’єднані зусилля-2021”

Сьогодні, 28 вересня у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулось проведення стратегічного командно-штабного навчання "Об'єднані зусилля-2021".

Розпочався день з ознайомлення порядку роботи штабів стратегічного та тактичного рівнів в управлінні силами оборони держави Із залученням багато контингенту країн НАТО.

На завершення відбулась демонстрація тактичних епізодів, тактичних дій підрозділів Збройних сил України з багатонаціональним контингентом.

"Вкотре переконуюсь в силі та вмінні наших військових. Також приємно бачити командну роботу з партнерами за кордону. Молодці, разом ми сила" - Ярослав Коминський

Навчання проходять на території Міжнародний центр миротворчості та безпеки з 22 вересня до 30 вересня 2021 року під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України на всіх основних військових полігонах, а також в акваторії Чорного й Азовського морів. На навчання з’їхалися близько 6000 військових 16 країн-партнерів. В тому числі держави НАТО - США, Велику Британію, Канаду, ФРН, Угорщину, Польщу, Румунію, Литву, Словаччину, Туреччину. Також участь беруть держави-партнери НАТО з розширеними можливостями - Фінляндія, Швеція, Йорданія та Грузія, і держави, які приєдналися до програми НАТО «Партнерство заради миру» - Молдова та Азербайджан. Італія, Франція, Естонія та Латвія самі зголосилися до участі у навчаннях.

Переглядів: 3