Електронну систему документообігу запровадять у громадах Яворівщини

Запровадження системи е-документообігу ініціює Львівська обласна державна адміністрація в усіх територіальних громадах області. Саме для цього на обласному рівні передбачено бюджет в розмірі 4 млн грн в межах регіональної програми інформатизації «Цифрова Львівщина».

Сьогодні, 14 липня, у Яворівській районній військовій адміністрації відбулася зустріч заступник начальника Львівської ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Олександр Кулепін, керівник управління цифрового розвитку Львівської ОВА Максим Столярчук з керівництвом територіальних громад району та відповідальними у кожній раді за документообіг фахівців.

Також участь у нараді взяли перший заступник голови Яворівської РВА Володимир Дзюнька, заступник голови Андрій Тиндик та керівник апарату Ірина Кравчук.

Зокрема, під час зустрічі Олександр Кулепін проінформував про переваги електронної системи документообігу, обговорили питання ліцензій для роботи в системі е-документообігу та головні моменти при запровадженні системи у громадах.

«Електрона система документообігу сьогодні полегшить роботи як територіальних громад, так і районних та обласної адміністрацій, а найголовніше економить час і гроші» - говорить Олександр Кулепін

Нагадаємо, що робота в е-документообігу дає такі переваги:

• Економія коштів на купівлю паперу, картриджів, обслуговування принтерів
  • Швидкий пошук будь-яких документів в одному місці
  • Доступ до документів з будь-якої точки для працівників органу влади
  • Надійність збереження документів
  • Економія робочого часу на розповсюдження документів та обмін ними
  • Прозорість проходження документами всіх важливих етапів циклу їх візування.