До діток з Яворівського району завітав Святий Миколай 

До діток з Яворівського району завітав Святий Миколай 

У кожній громаді Яворівського району відбулись святкові заходи з нагоди Дня святого Миколая.

Талановиті колективи громад створили атмосферу казки для малечі та дорослих, кульмінацією якої був візит Святого Миколая з подарунками. З вогниками в очах діти розповідали віршики та співали пісні святому Миколаю. А найголовніше просили миру та спокою для України, здоров’я та сили для наших захисників.

Зокрема, вчора у залі Культурно-мистецький центр "Сокіл" відбулось справжнє свято для малечі. Талановита молодь Яворового краю, Народний аматорський театр ім.Т.Підлісного КУ "Народний Дім міста Яворова", зразковий аматорський танцювальний колектив "Первоцвіт" та гімнасти Спортивно-оздоровчий клуб "омія" створили атмосферу казки для присутніх.

У Новояворівській та Судововишняньські громаді теж до діток завітав святий Миколай, а талановита молодь громади подарувала справжнє свято для глядачів.

У  м. Мостиська урочисто відкрили різдвяну шопку. У Народному домі діти та дорослі чекали на Святого Миколая. Вихованці Дитячої школи мистецтв прославляли Святого Отця піснями та віршами.

Також сьогодні святий Миколай завітає до дітей з Івано-Франківської громади.

Нехай святий Миколай здійснить бажання кожної дитини, а ці зимові свята пройдуть у теплому сімейному колі під мирним українським небом.

Переглядів: 0