Для внутрішньо переміщених осіб відбулася чергова зустріч у Розмовному клубі в рамках Всеукраїнського проєкту “Єдині”

Для внутрішньо переміщених осіб відбулася чергова зустріч у Розмовному клубі в рамках Всеукраїнського проєкту "Єдині"

У Яворівському районі, кожна громада робить все, щоб люди, які втікаючи від війни і знайшли прихисток нас в районі відчували себе в безпеці та комфорті. Вчора, 17 травня в рамках Всеукраїнського проєкту "Єдині" відбулась чергова зустріч з внутрішньо переміщеними особами у природньому заповіднику "Розточчя" Івано-Франківської селищної ради.

Розпочалась зустріч з привітання директора заповідника Олег Данчук.

Зокрема, присутні ознайомилися з тваринами і птахами, що живуть на території заповідника; відвідали музей природи та обмінялися враженнями під час чаювання.

Завершальним акордом для гостей став виступ талановитого десятилітнього співака з Херсонщини, волонтера Максима Зарічного, який свої концерти присвячує Україні і зібрані кошти перераховує ЗСУ.