Для нагачівських учнів Яворівської громади польські волонтери передали шкільне приладдя

Польська організація Fundacja Folkowisko, яка допомагає Яворівській громаді з першого дня повномастабної війни, вкотре організувала проєкт допомоги Україні. Цього разу благодійники започаткували у Польщі акцію підтримки шкіл Яворівської громади.
У п’ятницю група волонтерів передала Нагачівській школі канцтовари, навчальні матеріали, шкільні дошки, спортивний інвентар, тенісний стіл, м’ячі, принтер, рюкзаки та інше шкільне приладдя.
Гуманітарну допомогу розподілять між класами школи. В планах благодійної організації надати таку ж підтримку школі у селі Грушів.
Дякуємо нашим польським друзям і партнерам за всебічну допомогу!

Разом здолаємо все!

Інформує Яворівська міська рада