Діти Яворівщини взяли участь в майстер-класі з розмальовки писанок

Сотні яскравих писанок відправлять бійцям у зони бойових дій з Яворівщини. Малювали їх для захисників і діти Яворівського району, і діти переселенці. Великодні яйця освятили й відправлять бійцям.

У такий спосіб організатори майстер-класів хочуть підтримати наших дітей, особливо тих, які змушені були тікати від війни

Також юні яворівчани малюють малюнки та пишуть теплі слова вдячності захисникам і захисницям України – так юні патріоти підтримують наших воїнів.

Ми обов’язково переможемо, адже у такому єднанні та з такою підтримкою наших дітей, які своєю працею надихають і додають сили не падати духом, а робити все можливе, щоб пришвидшити нашу перемогу.

Майстер-класи з розмальовки писанки відбувались у народних домах, бібліотеках району та музеях.

Все буде Україна!