День працівника соціального працівника в Яворівській РДА

У першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 року № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Соціальному працівнику доводиться стикатися з різними сферами життя людини і суспільства: фізичним і психічним здоров'ям, особистими і груповими конфліктами, плануванням сім'ї, з проблемами працевлаштування, професійної і соціальної адаптації різних категорій населення, профілактикою асоціальної поведінки і багатьма іншими.

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Для багатьох з них слова Івана Франка - «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» - стали сенсом життя.

Сьогодні в гостинній залі Яворівської районної державної адміністрації відбувся  святковий концерт до Дня працівників соціальної сфери.

Перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Рак, заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації соціальної сфери привітали працівників соціальної сфери зі святом та нагородили почесними грамотами людей, які з повною віддачею працюють на користь району, за сумлінну плідну працю, самовідданість і вірність обраній справі, чуйність і щирість душі, вагомий особистий внесок у розвиток сфери соціального захисту і обслуговування населення району.

Прикрасою заходу стала яскрава концертна програма у учасниками якої стали дует Наталії Дроф’як та Богдана Броневського, Марія Кухарчишин, Віра Тарабас та  театр – студія «Яворина» РНД «Сокіл».

Переглядів: 672