«Чорнобиль не має минулого часу»

Сьогодні, 24 квітня 2019 року в Яворівській центральній районній дитячій бібліотеці відбувся захід «Чорнобиль не має минулого часу» приурочений 33-й річниці Чорнобильської катастрофи.

Метою заходу було згадати часи страшної трагедії. Адже лихо, що трапилось в ночі неподалік українського міста Чорнобиля, залишиться назавжди в пам’яті людей. День 26 квітня 1986 року Організація «Об’єднання націй» проголосила Міжнародним Днем пам’яті, тих хто поклав на вівтар своє здоров’я і життя, аби захистити нинішнє та прийдешнє покоління від наслідків тієї несправної трагедії.

Участь у заході взяли начальник культури, туризму молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації Наталя Лялюк, начальник управління Яворівського відділу обслуговування громадян (сервісний центр), Головного управління ПФУ у Львівській області Володимир Галак, працівники бібліотеки, колектив РНД «Сокіл», дитячо-аматорський драматичний колектив «Фантазія», школярі, педагоги та учасники ліквідації наслідків Аварії Чорнобильської АЕС: Юрій Жмінка, Дмитро Яремчук, Михайло Деревчук.

Захід пройшов в теплій та спокійній атмосфері, присутні в поезії та піснях висвітлили події тих страшних часів та хвилиною мовчання згадали загиблих у Аварії Чорнобильської АЕС.