Чергову допомогу отримали внутрішньо переміщенні особи у консультативно-координаційному центрі при Яворівській РВА

Чергову допомогу отримали внутрішньо переміщенні особи у консультативно-координаційному центрі при Яворівській РВА

Сьогодні, 17 листопада Благодійний фонд “Діагномед” надав гуманітарну допомогу переміщеним особам, які проживають на території Яворівського району. Люди отримали одяг, ковдри, взуття, теплі куртки для дітей, жінок та чоловіків.

Крім цього, в консультативно-координаційному центрі працював психолог від організації “Людина в біді”, яка надавала безкоштовну психологічну допомогу особам, які через воєнні дії покинули свої домівки та проживають зараз на Яворівщині.

"Дякуємо всім організаціям та закордонним партерам за проявлену небайдужість й доброту до українського народу. Ніколи не забудемо вашої доброти. Разом переможемо ворога швидше" - говорить заступник голови Яворівської РВА Андрій Тиндик

Нагадаємо, з ініціативи Львівської ОВА при Яворівській районній державній адміністрації працює консультативно-координаційний центр для ВПО:

З понеділка по п’ятницю з 09.00-17.00

Тут безкоштовно надають допомогу ВПО: юридичну, психологічну, соціальну, від міжнародних організацій та об'єднання послуг грантових програм, швидка взаємодія з державними структурами й територіальними громадами.

Центр розташований у "Будинку воїна" в центрі міста Яворів, вулиці Шашкевича, 1 А.

Контактний номер телефону: 097-58-53-381, Алла Анатоліївна.

Для того, щоб зареєструватись на консультацію, необхідно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/mXDsW14

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини

Переглядів: 0