Чергова гуманітарна допомога від Яворівської волонтерської команди для Куп‘янської громади вже зібрана!

Завдяки співпраці начальника Яворівської ВА Ярослава Коминського та ГО "Корміл" вдалось організувати чергову волонтерську поїздку у Куп‘янську громаду. Жителі Яворівської, Судововишнянської та Мостиської громади зібрали багато продовольства. Понад 5 тонн картоплі, 2.5 тонн макаронних виробів, понад 300 продуктових наборів, засоби гігієни та інші потрібні речі волонтери пакують, фасують для загрузки, і тоді в дорогу!

“Дякую голові ГО “Корміл” Володимиру Хархалісу, Судововишнянській міській раді на чолі з головою Зеновій Фольтович та секретарю Івану Воїнському, голові Мостиської міської ради Мирослава Пельц та Павлу Осипову, голові Яворівської міської ради Ігор Грабовський за те, що підтримали ініціативу та оперативно зібрали гуманітарну допомогу у громадах! Вкотре бачимо результат спільної праці хорошої команди. Продовжуємо підтримувати один одного та допомагати тим, хто цього зараз потребує найбільше. Пам'ятаймо в єдності наша сила. Разом до перемоги!” - додає Ярослав Коминський