Батько загиблого військового Солтиса Володимира зі Судової Вишні купив машину швидкої  допомоги за отримані виплати 

Батько загиблого військового Солтиса Володимира зі Судової Вишні купив машину швидкої  допомоги за отримані виплати  

Таким своїм благородним вчинком Іван Степанович і Ярослава Євгенівна Солтиси з Судової Вишні вирішили увіковічнити пам’ять про свого єдиного сина, Володимира Солтиса, який не дожив до свого 35-річчя, і віддав своє життя за волю і незалежність України, загинув при виконанні бойового завдання біля Бахмута. 

"Я вирішив придбати сучасний автомобіль «швидкої допомоги, щоб саме так рятувати життя військових на фронті" — каже батько Володимира Солтиса з Судової Вишні, воїна-добровольця, який загинув на Донеччині цієї весни. 

Ніякі слова не можуть зменшити болю втрати єдиного сина. Та батьки вирішили, щоб син і далі, навіть після смерті, був прикладом для інших і допомагав своїм побратимам на фронті. Батько придбав автомашину швидкої допомоги і передати її у військову частину, де служив син. 

Автомобіль обладнаний всім сучасним медичним устаткуванням, тут є все необхідне, щоб воїнам надавати якісну медичну допомогу. На капоті транспортного засобу розміщений портрет сина Володимира, щоб і надалі незримо залишався разом зі своїми друзями, як Воїн Світла і захищав їх з небес. 

Довідка, Володимир Солтис разом з дружиною проживав у Бортятині, у сім’ї виховується донечка Оленка. Але коли розпочалася повномасштабна війна відразу прийняв рішення йти захищати рідний край від окупантів.   

Володимир без роздумів пішов у військкомат добровольцем, – розповідає його батько Іван Степанович.  Він просто прагнув якнайскоріше потрапити на фронт, щоб проганяти ненависного ворога з рідної землі. Він служив у військовій частині 14-ої ОМБр, але коли випала нагода йти у розвідувальні підрозділи і їхати на фронт – відразу ж прийняв це рішення. 

Спочатку виконували бойові завдання на Харківщині, потім – на Донеччині. Загинув під Бахмутом у жорстокому бою.  

Він назавжди залишиться у спогадах всіх, хто його знав, патріотом своєї землі, мужнім Героєм, який ввійде в новітню історію нашої України. 

Переглядів: 0