Барвисті акценти дитячого відділення Яворівської центральної районної лікарні

Оновлене та яскраво оздоблене дитяче відділення представлять у Яворівській центральній районній лікарні. Відтепер маленькі пацієнти  одужуватимуть не лише завдяки лікувальній терапії,  але у цьому їм допомагатимуть яскраві стіни, розписані барвистими ілюстраціями.

«Кольорові малюнки у медичному закладі, у якому на лікуванні перебувають діти, є доречними і потрібними. Адже кольорова палітра художніх сюжетів створює у приміщенні дитячого відділення позитивну атмосферу, відволікаючи маленьких пацієнтів від страху і болю.  Водночас барвисті малюнки у лікарні   налаштовуватимуть  малечу  на гарні емоції, що сприятимуть їхньому одужанню», - говорить генеральний директор ТзОВ «Снєжка-Україна»  Марек Павлусь.

Барвистих акцентів дитяче відділення Яворівської центральної районної лікарні   набуло у межах всеукраїнської соціальної програми «Кольоровий світ дитинства», яку ТзОВ «Снєжка-Україна» реалізує з 2012 року. Проект успішно втілено у медичних установах Львова, Новояворівська, Тернополя, Луцька, Івано-Франківська, Рівного, Житомира, Вінниці, Сум. Цього разу підприємство вирішило подарувати кольоровий світ казки для маленьких пацієнтів Яворівської центральної районної лікарні.

Розфарбоване дитяче відділення презентуватимуть  під час прес-конференції 30 жовтня 2017 року о 12:00 годині у приміщенні  Яворівської центральної районної лікарні за адресою: м. Яворів, вул. Лозинського, 4. У заході візьмуть участь представники Яворівської райдержадміністрації, Яворівської міської ради, керівництво Яворівської центральної районної лікарні, представники компанії «Снєжка-Україна», а також авторка художнього розпису.

Переглядів: 357