70-річчя ДНЗ №1 «Сонечко» м. Яворова

Сьогодні, 14 грудня 2019 року відбулося святкування з нагоди 70-річчя ДНЗ №1 «Сонечко» м. Яворова.

Привітати іменинників завітало чимало гостей. Серед почесних гостей були керівник апарату райдержадміністрації Зоряна Мірило; заступник голови Яворівської районної ради Володимир Мацелюх, народний депутат Верховної Ради України Павло Бакунець; секретар Яворівської міської ради Ольга Созанська; начальник відділу освіти райдержадміністрації Володимир Байда; працівники ДНЗ №1 «Сонечко»; батьківський комітет ДНЗ №1 " Сонечко"; батьки, вихованці та почесні гості.

Даруючи ДНЗ №1 "Сонечко" подарунки, гості зичили достатку, процвітання, довголіття, працівникам – задоволення від улюбленої роботи, а маленьким вихованцям – рости здоровими, розумними й не забувати дороги до світлого дому їхнього дитинства.

Для присутніх і гостей була представлена концертна програма — справжнє свято за участю вихованців та педагогів, які є головним активом дитячого садка.

На концерті вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці – співали, танцювали, розказували віршики, чим забезпечили чудовий настрій всім присутнім.

Також на святі приємно було бачити усміхнені, щасливі обличчя тих, для кого стіни садочка у різний час були рідними, хто відкривав садочок, хто віддавав частинку своєї душі і серця дошкільному закладу та вихованцям. Побажання процвітання, творчих успіхів, здоров'я співробітникам, дітям і батькам звучали протягом всього свята!

Хочеться вірити, що заклад переживе ще не одну славну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь педагогів.

Також варто зазначити про те, що впродовж останніх років районною владою профінансовано багато робіт, а саме фасад ДНЗ № 1 "Сонечко", капітальний ремонт приміщень, огорожу, для того, щоб вихованці ДНЗ № 1 "Сонечко" почувались комфортно.

Переглядів: 18