30-та річниця Збройних Сил України!

Сьогодні голова Яворівської районної державної адміністрації Ярослав Коминський та заступник голови районної ради Володимир Горбацьо привітали з Днем Збройних Сил України начальника відділення офіцерів запасу і кадрів Євгена Бойко, старшого офіцера відділення морально-психологічного забезпечення 24 ОМБр Руслана Ліщука та завідувача сектору з питань мобільної оборони та режимно-секретної роботи Романа Кондора.

За сумлінне виконання обов’язків, зразкову військову дисципліну, підвищення авторитету Збройних Сил України, популяризації військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України нагородили подякою Яворівської районної державної адміністрації та районної ради, медаллю "Сильному духом" та іменним годинником.

"Найщиріші слова вітання з нагоди Дня Збройних Сил України! Бажаю Вам миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті. Дякую Вам за мужність та відвагу у військовій службі в ім'я єдиної України!" - Ярослав Коминський