Відбувся підсумковий форум Почуй Лікаря

Відбувся підсумковий форум Почуй Лікаря

Представники Новояворівської міської ради, вчителі та учні Новояворівської громади стали активними учасниками у важливому та унікальному проєкті #ПочуйЛікаря, який реалізований з ініціативи Львівської ОВА, Галини Бордун, радниці Голови ЛОВА, керівника проєкту «Почуй Лікаря», голови Консультативно - координаційних центрів при РВА ЛОВА.

Здобувачі освіти прослухали лекції про те, як піклуватися про своє здоров’я, про серцево-судинні захворювання, статеве виховання, психічне здоров’я та надання першої медичної допомоги.
"Маємо позитивні відгуки від учасників проєкту і готові залучити ще більшу кількість підлітків, щоб вони отримали необхідні знання для того, щоб уважно піклувалися про своє фізичне та психічне здоров’я" - додають педагоги громади
Учасники освітнього процесу: керівники ЗЗСО, практичні психологи, соціальні педагоги, учителі, батьки пройшли також цикл тренінгів з психологічної підтримки, в межах медико-психосоціальної допомоги.
Психоедукаційні тренінги проводила практичний психолог ЦПРПП Новояворівської міської ради Тетяна Ковальчук. Висловлюємо вдячність за плідну роботу, професіоналізм, наполегливість та відданість своїй справі.
Завдяки реалізації проєкту «Психологічна підтримка в консультативно-координаційних центрах районів Львівщини» допомогу отримали люди, котрі щодня працюють з дітьми і мають добре знати, як справлятися із власними емоціями, тривожністю та вміти допомогти учням, близьким та знайомим пережити складні часи, вирішити проблемні ситуації, які зумовлені викликами сьогодення.

Дякуємо волонтерам проєктів, які працюють та допомагають нашим дітям. Ваша активність у співпраці з педагогами та батьками є запорукою здорової нації.

Відділ освіти Новояворівської міської ради

Переглядів: 0