У Судовій Вишні відбувся семінар «Виходь на світло!»

У рамках інформаційної кампанії «Виходь на світло!», в Судовій Вишні інспектори Держпраці провели семінар для працівників громади та роботодавців сфери торгівлі, медицини, сільського господарства, надання послуг та організації харчування.

Використовуючи наочні матеріали, виготовлені за сприяння проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні», інспектори розповіли про трудові права та соціальні гарантії працівників, у тому числі неповнолітніх. А також основні відмінності між трудовими та цивільно-правовими договорами, зміни у трудовому законодавстві у зв’язку з воєнним станом та відповідальність за порушення законодавства про працю.

Крім того, з керівництвом Судововишнянської міськради було досягнуто домовленості про розташування на їхньому офіційному сайті постерів інформаційної кампанії «Виходь на світло!»

Отримувати більше інформації з питань трудового законодавства, промислової безпеки, охорони та гігієни праці в умовах воєнного стану інспектори порадили за допомогою сервісу «Інтерактивний інспектор», портал www.pratsia.in.ua та сайтів www.lviv.dsp.gov.ua і www.dsp.gov.ua.

Нагадаємо, з 1 липня Держпраці розпочала інформаційну кампанію «Виходь на світло!».

Це черговий крок до формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.
Кампанія реалізується за підтримки проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці».

Більше інформації на сайті Держпраці https://dsp.gov.ua та інформаційному порталі https://pratsia.in.ua

Переглядів: 2