150 тисяч на автомобілі для ЗСУ зібрали парафіяни Церкви св. вмч. Юрія смт Шкло

Вчора, 16 жовтня, на території церкви св. вмч. Юрія смт Шкло відбувся благодійний ярмарок «Козацькому роду нема переводу!», де збирали кошти на автомобіль для захисників 103 бригади 66 батальйону.

Захід розпочався з молебню до Матері Божої, де всі присутні помолились за захист наших воїнів, які боронять нашу землю від ворога та за мир в Україні.
“Сьогоднішнє дійство на подвір‘ї церкви святого Юрія - це був не просто благодійний ярмарок. Це було свято для душі, свято єднання, сили духу й козацького завзяття! Ми боремось кожен на своєму фронті, знищуємо рашистську нечисть. Нам Бог допомагає! З Богом - до Перемоги!” - говорять парафіяни церкви.
Після спільної молитви були "Козацькі забави" серед парафіян церкви та концерт за участю талановитих колективів селища, а також гостем концерту став артист Василь Була.
Крім цього, парафіянами був організований благодійний ярмарок, де продавали різні вироби ручної роботи, вервиці, браслетики, іграшки, а також смаколики-десерти, пляцки, тістечка й кава від місцевих жінок-волонтерів. Зокрема, ще безкоштовно частували яворівським пирогом і грибною юшкою. Основним пригощанням став козацький куліш, який зготували шклівські козаки. Завдяки небайдужим мешканцям села вдалось забрати 150 384 грн, 200 євро та 50 фунтів. Всі кошти підуть на автомобіль, який допомагатиме нашим захисникам зі 103 бригади 66 батальйону бити ворога!

“Мав бути невеличкий ярмарок, а вийшла велика справа. Нема слів, щоб надякуватись за вашу щедрість, люди. Нема слів, щоб виразити вдячність усім, хто бореться. Дякую кожному, хто долучився, хто переживав, хто прийшов, хто молився за погоду. Разом ми сила”, - говорить волонтерка Марічка Дільна, яка готувала смаколики на благодійному ярмарку.

Переглядів: 2