“Схід і Захід разом” на Яворівщині

Сьогодні,  9 січня 2020 року у Новояворівському міському краєзнавчому музеї заступник голови Яворівської райдержадміністрації Назар Сойко та голова Яворівської районної ради Володимир Сичак зустріли дітей зі Сходу України, які прибули ознайомитись з традиціями, звичаями та  відчути радість Різдвяних свят на Яворівщині.

Прибули до нас діти сироти та позбавленні батьківського піклування з Одеської та Херсонської областей України. На Яворівщині гості будуть до 12 січня.

Протягом зустрічі діти мали можливість ознайомитись з нашими традиціями, побачити славне місто Лева – Львів, пройтись екскурсією Краєзнавчим музеєм, яку провела Галина Рось, що ознайомила гостей з інтер`єром старовинної української оселі, з виробами народних умільців Яворівщини: яворівська народна іграшка, різьба по дереву, вироби з рогози та соломи.

Також учні мали можливість оглянути виставку вишитих рушників, ознайомитися з традиційним українським національним одягом.

Впродовж дня молоді гості відвідали Льодову Арену м.Новояворівська, де вміло покатались на ковзанах і  поплавали у басейні Спорткомплексу  ФОК "СТАРТ" міста Новояворівськ.

На завершення заступник голови райдержадміністрації Назара Сойко та голова Яворівської районної ради Володимир Сичак привітали діток солодкими подарунками та побажали миру, любові і єднання між нами. Після всі разом заколядували гарну колядку "Нова радість стала" та підняли настрій всім присутнім.

Зустріч пройшла в теплій, щирі та дружній атмосфері, кожен ділився враженнями та побажаннями в сторону один одного.

Організація заходу відбулась в рамках районної програми національно-патріотичного виховання.

Переглядів: 23