Засідання Круглого столу на тему: «Підготовка фахівців за освітніми програмами спеціальності 101 екологія»

У Львівському національному університеті імені Івана Франка 21.11.2019 відбулось засідання Круглого столу на тему: «Підготовка фахівців за освітніми програмами спеціальності 101 екологія»🔖
Захід проводився з метою залучення роботодавців до організації та реалізації освітнього процесу, надання усім зацікавленим сторонам інформації про освітню програму спеціальності 101 «Екологія»та діяльність за освітньою програмою.
🔰🔰Від департаменту екології та природних ресурсів Львівської адміністрації участь у засіданні взяла Оксана Війтик - начальник управління охорони природних ресурсів та моніторингу. Під час вступного слова наголосила, що Департамент високо цінує взаємини з Львівським національним університетом імені Івана Франка та вважає важливими проведення такого роду заходів.
У роботі Круглого столу взяли участь керівники природоохоронних установ, науковці та представники вищих навчальних закладів. Обговорили питання щодо стандарту вищої освіти України для здобувачів трьох науково-освітніх рівнів: бакалаврів, магістрів, аспірантів зі спеціальності 101 «Екологія» та нові умови проведення акредитації у ЗВО відповідно до Положення про акредитацію освітніх програм.
🔰🔰Підсумком зустрічі стало підписання угоди про співпрацю в сфері науково-дослідної роботи та реалізації програм підготовки фахівців-екологів, підвищення якості освіти екологів, відкриття нових освітніх програм зі збереження довкілля, проходження практик, стажування та подальшого працевлаштування випускників Університету.

Переглядів: 25