«Подаруй життя ялинці»

Триває традиційний екомарафон, який організовує Яворівський національний природний парк, складова частина Біосферного резервату «Розточчя», створеного під егідою ЮНЕСКО. Марафон передбачає проведення інформаційно-агітаційної роботи про значення хвойних насаджень серед дорослого населення, екологічних бесід для підростаючого покоління, а також новорічні майстерні із виготовлення новорічно-різдвяних іграшок. Такі майстерні щотижня проводяться в еколого-просвітницькому центрі Яворівського НПП в рамках проекту «Еколого-просвітницький центр Яворівського національного природного парку – осередок екологічної освіти регіону Розточчя», реалізованого за підтримки Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

Знаємо, що атмосферу новорічно-різдвяних свят створює хвойне дерево. Не важливо чи це штучна ялинка, чи придбана на спеціальних ярмарках, аби вона не була по-браконьєрськи зрубаною.

Запрошуємо до флешмобу «Моя незрубана ялинка», який триватиме з 1 по 19 січня 2018 р. на сторінці у соціальній мережі Facebook Яворівського НПП, де будемо ділитись фотографіями і визначимо скільки незрубаних ялинок залишилось у лісі.

                                                                                     МАРІЯ ЛАЗУРКО

провідний фахівець з екоосвіти Яворівського НПП

Переглядів: 168